Hakkımızda

Expo Plastik temellerini 2000 yılında atmış olup yıllar içerisinde gelişerek hammadde tedarikçiliği ile sektörde yerini almış müşteri talep ve ihtiyacına göre devam ettiren bir şirkettir.

Kurulduğu ilk günden itibaren kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden çalışan Expo Plastik, plastik hammadde konusunda sektörün öncü firmalarından olarak, faaliyetlerini ürün çeşitliliğini artırarak sürdürmektedir.

Sektöründe lider firmalardan biri olma başarısını; nitelikli insan kaynakları gücü, iç ve dış pazarlardaki satış ağı, ürün kalitesi, en son teknoloji üretim ve bilgi sistemleri yatırımları ve finansal yapıdaki gücüne borçludur.

Plastik hammadde ve geri dönüşüm plastik sektöründe 22 yıllık tecrübe ve birikimi ile birlikte ithalat ve yurtiçi ticaret faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Yerli ve ithal plastik hammadde ürünlerinde sanayicinin ihtiyacına göre kaliteli hammadde temin etmeyi Expo Plastik güvencesi ile sunmak esas amacımızdır.

Expo Plastik bünyesinde tüm çalışma koşullarının düzenlenmesi; toplam kalite anlayışı, çevre değerlerinin korunması ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleri hedeflenerek gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeler doğrultusunda Expo Plastik bünyesinden çıkan her türlü ürünün yönetimi mevzuatlar kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Ürün, hizmet ve çözümlerimizi, iş yapış süreçlerimizi tüm değer zincirinde ele alarak daha izlenebilir ve kaliteli hale getiriyoruz.

‘’Firmamızda geri dönüşüm ve compound ürün satışı mevcuttur.’’

22

yıllık deneyİm
brand

İletişim

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi 13B Blok No:18 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

expoplastikambalaj@gmail.com 0 212 486 07 40

Bültene Kayıt Ol

Bültene kayıt olun